650,000
240861327 1600x1200

ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ 1022τ.μ ΣΤΗΝ ΑΙΔΗΨΟ ΕΥΒΟΙΑΣ

Ξενοδοχείο προς πώληση συνολικής επιφάνειας 1022 τ.μ. σε κεντρικό σημείο στα Λουτρά Αιδηψού και 300μ από τις ιαματικές πηγές. Το ακίνητο αποτελείται από υπόγειο με 4 αποθήκες, 1 κουζίνα και 2μπάνια.

Ισόγειο με σαλόνι , ρεσεψιόν, 2 αποθήκες και 5 δωμάτια.

1ο και 2ο όροφο 20 δωματίων , 1 αποθήκης και 1 κουζίνα.

3ο όροφο 7 δωματίων και 2 αποθηκών.

Έχει κατασκευαστεί το 1970, σταμάτησε να λειτουργεί πριν από 5 χρόνια και γενικά η κατάσταση του είναι πολύ καλή. Το ακίνητο πωλείται με τον εξοπλισμό του.

Τιμή Πώλησης 650.000€.

Τιμή ανά τ.μ. 636,00€.

Λεπτομέριες

Τιμή : 650,000
Τύπος Ακινήτου : Ξενοδοχείο
Χρήση : Πώληση
Κατάσταση Ακινήτου : Διαθέσιμο
'Εκταση : 1022 Sq Ft
Πόλη : ΑΙΔΗΨΟΣ, ΕΥΒΟΙΑ
Διεύθυνση : ΛΟΥΤΡΑ ΑΙΔΗΨΟΥ, ΑΙΔΗΨΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
Ταχ. Κώδικας : 34300
Κωδικός ακινήτου : 995

Ευρεση στον Χαρτη

Evia View Real Estate
Evia View Real Estate
Συναινώ στο να χρησιμοποιήσει αυτή η ιστοσελίδα το Όνομα, το email και το τηλέφωνο μου.

Compare Listings

Τίτλος Τιμή Κατάσταση Τύπος Περιοχή Σκοπός υπνοδωμάτια Μπάνια